29 Aralık 2011 Perşembe

ZiHnİ SinİRYüzük takmayı çok severim; ancak onlar beni pek sevmez... Hep büyük gelirler parmağıma. Tek yüzüklerde sorun değil, işaret parmağıma takıyorum oluyor bitiyor; ama fotoğraftaki gibi üç parmağıma takacaksam eğer, işte o sorun oluyor.

Geçen gün aldım bu yüzükleri Tressera'dan. Orada denediğimde kartona takılı olduğu için tam olmuştu small size; ama eve geldiğimde orta ve yüzük parmağımdan düşmemek için zor duruyorlardı. Gidip daralttırsam aldığıma değmeyecek, hem de ertesi gün takmak istiyorum. Ne yapsam ne yapsam diye düşünürken, sevgili babacığım ip sar dedi=)

Evet dedim, mantıklı. Gittim, kopan bilekliklerimi tamir etmek için aldığım misinalarımı buldum ve yüzüklere sardım.İşte sonuç böyle oldu=) misinalı kısmını avuç tarafına getiriyorum, hiçbir şey de belli olmuyor. Sadece siz bildiğiniz için görüyorsunuz. İyice incelemeden anlaşılmıyor bile. Bağladığım kısmı da olmasa daha güzel görünecek; ama dipten kestiğimde de misina açılıyor. Yine de pek belli olmuyor ama.
Böylece, bir yüzük aldığımda bu yöntemle istediğimde baş parmağımda, istediğimde yüzük parmağımda kullanabileceğim. Teşekkürler babacığım...

8 yorum:

 1. hehe dayım yaa :) anneannem gibi. anneannemin de öyle fikirleri vardır bilirsin :)

  YanıtlaSil
 2. tatlışıma herşey yakışır ,yüzükler de babanın fikri de super!

  YanıtlaSil
 3. @Kitap Delisi Gizem: ehueh=) evet. hayatı kolaylaştırıyorlar.

  @Dulce Vida: teşekkür ediyorum canım benimm=)

  YanıtlaSil
 4. aaaa süper bir fikir aynen benimde parmaklarım senin gibi böyle üçlüleri bende takamıyordum ama bu yöntemden sonra gidip bu yüzüklerden alabilirim :)Teşekküerler simge ve simgenin babası!

  YanıtlaSil
 5. bende denemeliyim bunu
  madambfashion.blogspot.com

  YanıtlaSil
 6. harika bir fikir cikmis babadan. :))

  bu arada blog'umda bir cekilis var, beklerim. :))

  http://the-lizard-queen.blogspot.com/2012/01/hediye-pixe-loldan-sec-begen-al.html

  YanıtlaSil
 7. yaşasın kurtarıcı babalar!gayet pratik ve hoş olmuş yüzüklerin güzelliğide cabası ;)

  YanıtlaSil